reklama

 
banan webhosting

Známe vítěze třetího a čtvrtého kola naší soutěže!

Přinášíme vyhodnocení třetího a čtvrtého kola naší čtenářské soutěže. Výherci si za takto získané body mohou vybírat zajímavé ceny z našeho programu odměn!

Ve třetím kole soutěže, které se konalo od 28. ledna do 10. února, jste kromě velké většiny správných odpovědí tipovali i kurz Eura k 15. únoru 2008 podle České národní banky. Nejpřesnější odhad zde měla čtenářka s uživatelským jménem Regentik, které tedy za odměnu na její konto přičítáme 1000 bodů. Na druhém a třetím místě se se svým tipem (samozřejmě také se správnými odpověďmi) umístili uživatelé Biegl a Renci, kterým tak díky tomu naroste bodové konto o 500 a 200 bodů.

Čtvrté kolo soutěže (od 11. do 23. února 2008) přineslo vedle spousty nových soutěžících se správnými odpověďmi i opravdovou žeň téměř přesných tipů na kurz Eura ČNB k 29. únoru 2008. Vítěze má toto kolo sice „jen“ jednoho – soutěžícího s uživatelským jménem petty – ale již na druhém místě se umístili soutěžící dva (Petruskak a Barunka88) a na správný odhad, který stačil na místo třetí mělo dokonce 5 soutěžících (koddy, Meesha, drahuska, beachboy a lorelay)! Všem gratulujeme a navyšujeme konta o příslušných 1000, 500 a 200 bodů!

Na březen pro Vás připravujeme novou soutěž o roční předplatné časopisu 100+1 a cestovatelská DVD, tak přejeme hodně štěstí!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz