reklama

 
banan webhosting

Novinka! Založte si u nás blog, pište o svých zážitcích z cest a vyhrajte skvělé ceny!

Tak už je to tady! Těšili jsme se na to my i - jak víme - mnozí z vás. Na Bedekru se nyní můžete stát členy našeho nového Klubu Bedekru, založit si vlastní blog (nejen o cestování), dostat tak své zážitky na naši titulní stránku a ještě vyhrát spoustu skvělých cen.

Jak na to
Ne, nechceme vás dlouho zdržovat od psaní :-), takže budeme struční. Stačí, když se u nás zaregistrujete - zde (pokud ještě nejste) a pak si založíte vlastní blog – zde . Založením blogu se současně stanete bronzovým členem Klubu Bedekru - na tomto odkazu najdete i informace o bodech, vašich článcích na titulní straně a podobně. Vkládání příspěvků je tak snadné, jako psaní v textovém editoru, takže více snad ani nemusíme dodávat.

Nějaká ta pravidla
Většina z vás už jistě ví, co na Bedekru platí (třeba pro komentáře), ale pro jistotu si tu dáme krátké opakování. Takže: Texty musejí být vaše vlastní (žádné vykrádání cizích zdrojů netolerujeme), ale to pro vás jistě nebude problém! A je jasné, že nesmíte svými články na nikoho bezdůvodně útočit nebo jinak porušovat zákony České republiky. Podrobná pravidla najdete zde.

O co hrajeme
Za příspěvky ve svém blogu můžete samozřejmě získat body (a za ty odměny), a to až 200 měsíčně ( více zde). Nejčtenější článek v blogu (podle námi využívaných statistik Google Analytics) získá na konci října 1 000 bodů! Tak pište - a upozorněte na své texty svoje kamarády a známé, ať pro sebe získáte další čtenáře.
Abychom vás ale odměnili ještě více, vypisujeme navíc následující soutěž: Z bloggerů, kteří si na Bedekru otevřou blog do konce července 2008 (počítají se ti, kdo si založí blog a napíšou aspoň jeden zajímavý příspěvek související s cestováním), vybereme jednoho, který získá (podle vlastního výběru) buď Multimediální DVD o Bali (super, na Bali by přece chtěl jet každý!) nebo 3D sadu pro tvorbu 3D fotografií - Flash disk 128 MB + software pro tvorbu 3D fotografií + papírové 3D brýle + členství v klubu 3DJournal (více o pořizování fotografií najdete v Češtině na 3DJournal.com.
A to ještě není vše! Z první stovky bloggerů (počítají se ti, kdo si založí blog a napíšou aspoň jeden zajímavý příspěvek související s cestováním) vybereme jednoho, který si bude moci vzít (dle vlastního výběru) libovolnou knihu z našich odměn z řady Stručná historie států nebo cenu, kterou si nevybere vítěz z výše uvedené první desítky bloggerů (tj. DVD o Bali nebo 3D sadu).

Na závěr
... už vám přejeme jen hodně krásných blogů. A těšíme se na vaše komentáře i na vaše blogové příspěvky...

(Aktualizováno - výsledky:
A již známe výsledky. Výhercem z první desítky blogů je standa1, z první stovky ivinka. Těšíme se na krásné nové příspěvky jak od nich, tak od vás ostatních.)

Váš tým Bedekr.cz

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz