reklama

 
banan webhosting

Výsledky naší dubnové soutěže o knihy z nakladatelství LIBRI

V dubnové soutěži na vás opět čekalo celkem 10 nesnadných otázek a tipování kurzu jedné exotické měny. Kdo z Vás, našich čtenářů, však měl největší štěstí a prokázal největší znalosti?

Opět se nám potvrdilo, že kdo si při tipování kurzu malajského ringittu dal tu práci a podíval se na stránky České národní banky, tak měl napůl vyhráno. Ostatní otázky již, s trochou hledání na Bedekru i jinde, nebyly velkým problémem. Vzhledem k nešťastné formulaci otázky týkající se nezávislosti Islandu jsme se nakonec rozhodli jako správné uznat odpovědi A i B…

Naše soutěž má tedy tři hlavní vítěze – hlavním vítězem se stal čtenář s uživatelským jménem „Dekarlos“, který od nás získává Encyklopedii dějin starověku a Encyklopedii dějin novověku. Druhou a třetí cenu – další knihy od nakladatelství LIBRI z naší nabídky – si pak budou moci vybrat uživatelé „bradley“ a „voli“. Cenu útěchy (DVD z edice Nejkrásnější místa světa) za účast pouze ve druhém kole, zato však za nejpřesnější tip, od nás získává čtenářka s uživatelským jménem „knacki“. Všem výhercům gratulujeme a budeme je kontaktovat e-mailem ohledně předání cen!

Vám všem ostatním držíme palce do příštích soutěží!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz