reklama

 
banan webhosting

Thajsko: Kde najít potřebné informace

Thajsko je stále oblíbenou cílovou stanicí českých turistů i cestovatelů. Kromě známých letovisek, jakými jsou například Ko Samui, Pattaya, Phuket nebo Chiang Mai nabízí i řadu dalších míst, která stojí za vidění. Třeba ostrov Lipe nebo národní park Khao Sok. A kde najdete informace pro svou cestu?
Budeme samozřejmě rádi, když plánování každé své cesty začnete u nás na Bedekru, rádi vám ale doporučíme i další místa. Pokud vám nedělá problémy anglický jazyk, určitě zkuste stránky Thajska na webu WikiTravel. Dáváte-li přednost naší mateřštině, pak stručné a přehledné informace najdete na průvodci Thajskem MapsGuides. Jsou tam k dispozici doporučené trasy, počasí, ale třeba i ubytování.
Deníků z cest do Thajska je na webu řada, zkusit můžete třeba tento: Thajsko: Zápisky z ráje – pro inspiraci i pro získání představy o poměrně aktuálních cenách.
Obecné informace o Thajsku – i česky - najdete samozřejmě v encyklopedii Wikipedia - Thajsko, pokud však sbíráte především praktické informace a pomůcky na cestu, pak by se vám mohly hodit mapy Thajska k vytištění na TakeMaps. Stačí kliknout na název mapy (je tu nejen mapa celého Thajska, ale i Bangkoku nebo Chiang Mai) a jedním tlačítkem vytisknout; dalšími tlačítky ale můžete také mapu upravit podle svých představ, aby se vytiskla co nejlépe. Hledáte-li ubytování s Wi-Fi, pak zamiřte na Free WiFi Hotel – Thajsko .
A chcete-li si udělat Thajsko tak trochu doma, určitě vám pomohou Thajské recepty na Najdurecept.cz.
A pokud se do Thajska vydáte, určitě se budeme těšit na vaše tipy a komentáře.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz