reklama

 
banan webhosting

Superslevy v New Yorku

Od 5. listopadu začalo více než 350 nejlepších newyorských hotelů, muzeí, restaurací, obchodů i muzikálů na Broadwayi nabízet obrovské slevy. Tato propagační akce je součástí kampaně s názvem Vymalujte město červeně, bíle a modře. Pokud si k tomu připočtete aktuální ceny letenek, možná máte dobrý tip na výlet.
 
: Letošní kampaň je novou verzí populárních zimních oslav pořádaných tradičně organizací New York & Company - oficiální turistická marketingová agentura New Yorku - pod názvem ""Vymalujte město červeně"". Letos navíc začíná o dva měsíce dříve, aby pokryla nejen každoroční leden a únor.
 
Vůbec poprvé v rámci těchto oslav si budou moci návštěvníci New Yorku sami vybrat mezi využitím jednotlivých slev nabízených firmami a institucemi v rámci akce ""Vymalujte město červeně, bíle a modře"", či zakoupením nových cenově výhodných balíčků, kombinujících různé služby. Tyto balíčky v sobě kombinují ubytování v hotelu, shlédnutí některé show na Broadway, návštěvu restaurace, kulturní akce, turistických atrakcí či slevy na parkování.
 
""V současné době se, více než kdy dříve, počítá každá návštěva naší metropole,"" říká Cristyne L. Nicholasová, prezidentka a výkonná ředitelka společnosti NYC&Company. Akce ""Vymalujte město červeně, bíle a modře"" v sobě obsahuje důležitý vzkaz lidem všech národů po celém světě, že New York je opět otevřen obchodu a připraven uvítat zpět své návštěvníky. Turisté přinesli New Yorku v loňském roce 25 miliard dolarů a podpořili tak 280 tisíc pracovních míst pro lidi v pěti městských čtvrtích. Kampaň ""Vymalujte město červeně, bíle a modře"" umožňuje návštěvníkům metropole nejenom podpořit New Yorku v této důležité době, ale zároveň pomáhá udržet světla na Broadwayi, jedinečný výběr kulturních institucí, restaurací či nakupování.""
 
Newyorské balíčky služeb jsou dostupné už za cenu od 157 dolarů na osobu, což zahrnuje jednu noc v hotelu, návštěvu show na Broadwayi, večeři, dar pro fond ""Twin Towers"", zlevněné parkování a další slevy po celém městě. Návštěvníci si mohou sami vybrat balíčky s ubytováním od levnějších hotelů až po ty luxusnější, a to celkem ze čtyř variant.
 
Jako speciální bonus pro držitele platebních karet American Express nabízí kampaň ještě 350 dalších nabídek, které umožní návštěvníkům vytvořit si dovolenou přesně podle svého vkusu.
 

 
Speciální nabídky a slevy zahrnují:
 
* Hotely - levnější ubytování a bezplatné snídaně ve více než 100 newyorských hotelech od Algonquinu po Waldorf-Astoria s cenami již od 69 dolarů za noc.
 
* Restaurace - až 20% slevy na obědy či večeře v restauracích s výběrem kuchyně od klasické americké po italskou, japonskou, brazilskou, středomořskou či kontinentální.
 
* Obchody - 15% slevy a dárky k zakoupenému zboží v obchodech známých značek, jako jsou Bloomingdales, Tourneau, Macy's nebo Nicole Miller.
 
* Divadla - slevy až 40 % na show nejen na Broadwayi, jako např. Disneyova Kráska a zvíře, Chicago nebo The Music Man.
 
Propagační kampaň ""Vymalujte město červeně, bíle & modře"" pořádá NYC&Company, oficiální turistická marketingová agentura New Yorku, a je podporována společnostmi American Express, Delta Airlines a Coca Cola.
 
Více informací o akci a nabízených slevách získáte na adrese http://www.nycvisit.com , kde je také možné speciální balíčky služeb rezervovat. Adresa oficiálního návštěvnického informačního centra je 810 Seventh Avenue, 53rd Street, New York.
 
Jelikož se v současné době pohybuje cena zpáteční letenky z Prahy do New Yorku okolo 10 tisíc Kč, možná stojí za úvahu, zda toto patrně nejznámější americké město nenavštívit právě nyní.
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz