reklama

 
banan webhosting

Umíte se podepsat v hieroglyfech?

Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, pak už jste si asi zvykli, že vám přinášíme různé druhy článků: Některé se vám snaží poradit při výběru dovolené, další vás informují o poměrech v různých zemích a další - další vás třeba jen chtějí pobavit. Takovým případem je i tento text, který vám pomůže převést vaše jméno do hieroglyfů.
 
: Postup je díky existenci internetu velmi snadný. Po světě existuje několik serverů, které takový převod zvládnou. My jsme je vyzkoušeli a jako nejlepší se ukázal ten, jehož ""převodní stránku"" naleznete na adrese http://www.quizland.com/hiero.mv . Protože je v angličtině, přinášíme pro jistotu i několik rad, co s ní.
 
Nejprve najděte žlutý rámeček, jehož text začíná slovy: ""Enter the name"". Potom do něj napište své jméno (můžete ovšem převést i jiný text) a nakonec stiskněte klávesu Enter. Stránka se nahraje znovu, ale tentokrát už pod růžovým rámečkem naleznete větu začínající ""Here's your Online Hieroglyphic Translation of..."" a pod ní svůj text (své jméno) v obrázcích.
 
Přejeme hodně zábavy!
 
(pen)

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz