reklama

 
banan webhosting

60 plánů metra - zdarma

: Pokud se cestou do zahraničí nevyhnete velkým městům, může se vám stát, že narazíte na problém využití místní hromadné dopravy. Tam, kde je součástí dopravního systému metro, můžete využít následujícího seznamu měst, u kterých je k dispozici nejen plánek podzemní dráhy, ale také program pro vyhledání optimálního spojení.
 
Na stránce najdete města v Argentině, Rakousku, Belgii, Brazílii, Kanadě, Chile, České republice, Finsku, Francii, Německu, Řecku, Hong-Kongu, Maďarsku, Indii, Izraeli, Itálii, Japonsku, Mexiku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Rusku, Singapuru, Španělsku, Švédsku, Ukrajině, Velké Británii, USA a Venezuele (v tomto pořadí).
 
Než kliknete na zmíněný odkaz, musíme upozornit, že stránka, na kterou vede, je v anglickém jazyce. Její použití je však velmi snadné: Nejprve si zvolíte ze seznamu zemí a měst to, které vás zajímá. Na další stránce na vás číhá formulář se dvěma okénky: jedním pro startovní a jedním pro cílovou stanici. Pokud je neznáte, pod okénky klikněte na odkaz ""list of stations"" - seznam stanic nebo možná ještě raději na ""map"" - mapu.
 
Věříme, že vám odkaz na zahraniční metra (http://www.subwaynavigator.com ) bude připadat stejně užitečný, jako nám.
 
(pen)


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz