reklama

 
banan webhosting

Jižní Amerika

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

n/a
 

Také máte občas trable s leteckým cestováním? Překvapí vás dodatečné palivové příplatky k ceně letenek, ztratí se vám zavazadla, máte málo místa na nohy, šokuje vás malý balíček tyčinek drz ...

{BIMAGH:/files/100_0841.jpg:Ilustrační foto autor} Také máte občas trable s leteckým cestováním? Překvapí vás dodatečné palivové příplatky k ceně letenek, ztratí se vám zavazadla, máte málo místa na nohy, šokuje vás malý balíček tyčinek drze vydávaný za občerstvení? Proti nám se letos aerolinky i prodejci spikli především při nákupu letenek. Třeba vám naše zkušenosti pomohou při pořizování těch vašich.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Určit bohatství jednotlivých zemí - a životní úroveň lidí v nich žijících - není jednoduchou záležitostí. K dispozici je řada ukazatelů, každý však situaci svým způsobem zkresluje.

{BIMAGH:/old/obr_314_1.jpg: Míra svobody ekonomik na webu heritage.org:} Určit bohatství jednotlivých zemí - a životní úroveň lidí v nich žijících - není jednoduchou záležitostí. K dispozici je řada ukazatelů, každý však situaci svým způsobem zkresluje. Jednou z možností, jak si udělat obrázek o ekonomické situaci v zemi, kam se vydáváte, je zjistit, jak svobodná je zdejší ekonomika.


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz