reklama

 
banan webhosting

Svatý Kryštof a Nevis

n/a
 

Určit bohatství jednotlivých zemí - a životní úroveň lidí v nich žijících - není jednoduchou záležitostí. K dispozici je řada ukazatelů, každý však situaci svým způsobem zkresluje.

{BIMAGH:/old/obr_314_1.jpg: Míra svobody ekonomik na webu heritage.org:} Určit bohatství jednotlivých zemí - a životní úroveň lidí v nich žijících - není jednoduchou záležitostí. K dispozici je řada ukazatelů, každý však situaci svým způsobem zkresluje. Jednou z možností, jak si udělat obrázek o ekonomické situaci v zemi, kam se vydáváte, je zjistit, jak svobodná je zdejší ekonomika.


 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

Ostrovní stát Svatý Kryštof a Nevis je od roku 1983 nezávislým státem v rámci Britského společenství. Ostrovy objevil v roce 1493 Kryštof Kolumbus. O 130 let později založili britští osadníci na ostrově Svatý Kryštof první úspěšnou kolonii v tzv.

Ostrovní stát Svatý Kryštof a Nevis je od roku 1983 nezávislým státem v rámci Britského společenství. Ostrovy objevil v roce 1493 Kryštof Kolumbus. O 130 let později založili britští osadníci na ostrově Svatý Kryštof první úspěšnou kolonii v tzv. Západní Indii, roku 1628 vznikla další na ostrově Nevis.

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz