reklama

 
banan webhosting

Přinášíme vítěze naší srpnové soutěže!

V naší srpnové soutěži s anketou „Strom roku“ jste odpovídali na několik záludných otázek a pak tipovali, kolik lidí bude právě v měsíci srpnu hlasovat v této anketě prostřednictvím DMS. A jak to celé dopadlo?

V anketě Strom roku za srpen hlasovalo pomocí DMS celých 5224 hlasujících, kteří tak podpořili dobrou věc. A z našich soutěžících byla nejblíže se svým odhadem čtenářka s uživatelským jménem „atamana“, která od nás získává 2 vstupenky na Koncert pro stromy do brněnského Semilassa na 17. října. Tričko s motivem Strom života jako druhou cenu získává čtenářka s přezdívkou „patril“ a CD Zuzany Lapčíkové za třetí nejpřesnější odhad v tipovací otázce vyhrává soutěžící s přezdívkou „anitramka“. Všem výherkyním gratulujeme a budeme je kontaktovat e-mailem ohledně předání cen!

Doufáme, že jste se tak díky naší soutěži dozvěděli něco nového na našich nejzasloužilejších „zelených velikánech“ a třeba vás k některému z nich zavedou cesty vašich podzimních výletů, protože v době, kdy jim začíná zlátnout listí, to jistě bude stát za to… A všem výherkyním ještě jednou srdečně gratulujeme!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz