reklama

 
banan webhosting

Květnová soutěž o roční předplatné časopisu 100+1 a cestovatelská DVD

Naše květnová soutěž bude pro Vás, kteří se soutěží na našem serveru zúčastňujete pravidelně, trochu netypická. Nebudeme Vás tentokrát trápit soutěžními otázkami ani tipy na kurzy cizích měn, ale nabídneme Vám možnost se s námi (a při troše štěstí i s ostatními čtenáři Bedekru) podělit o nejkurióznější zážitek z dovolené…

V čem tedy soutěž spočívá?
Napište a pošlete nám do konce května text o svém nejkurióznějším zážitku z dovolené. Naše redakce pak několik nejzajímavějších a nejlépe napsaných příspěvků vybere a budou postupně zveřejněny. Tři nejlepší texty pak odměníme – hlavní výherce od nás získá poukázku na roční předplatné časopisu 100+1 a další dva soutěžící si pak budou moci vybrat po jednom z cestovatelských DVD z edice Nejkrásnější místa světa, které máme v nabídce.

Abyste mohli soutěžit, je nutné mít účet na serveru Bedekr.cz (práce na 1 minutu, stačí zadat jen váš e-mail, registrace zde) a být přihlášen. Kromě možnosti zúčastnit se soutěží máte možnost se aktivně podílet na obsahu našeho serveru a za získané body dostat zajímavé odměny.

Pravidla květnové soutěže jsou následující:
- musí se jednat o Váš vlastní, autorský text
- délka textu může být maximálně 1800 znaků s mezerami (tedy1 normostrana A4)
- každý uživatel smí zaslat jen jeden text
- redakce hodnotí texty nejen po stránce obsahové, ale i stylistické a pravopisné
- odesláním textu souhlasíte s jeho případným zveřejněním na našem serveru

Formulář pro odeslání příspěvku najede ZDE.

Přejeme hodně inspirace a samozřejmě hodně štěstí!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz