reklama

 
banan webhosting

Dubnová soutěž o knihy vydavatelství LIBRI – 2. kolo (16. - 30. 4. 2008)

A máme tu druhé kolo naší dubnové soutěže… Jako ceny jsme pro Vás připravili zajímavé knihy z vydavatelství LIBRI. Stačí jen odpovědět na 5 otázek a tipnout si co nejpřesnější údaj u otázky tipovací. A ani ti, kteří se nestihli zúčastnit kola prvního, nemusí zoufat…

Celkovým vítězem se stává ten, kdo zodpoví správně všechny otázky v obou kolech soutěže a bude nejblíže pravdě v otázce tipovací. Pro vítěze jsou jako hlavní cena připraveny dvě knihy - Encyklopedie dějin starověku a Encyklopedie dějin novověku od vydavatelství LIBRI. Soutěžící na druhém a třetím místě si pak budou mít možnost vybrat po jedné knize od stejného vydavatelství, které máme v nabídce! Z těch, kteří se do soutěže zapojili až ve druhém kole, pak vybereme dalšího vítěze s nejpřesnějším tipem, který získává naši „cenu útěchy“ – DVD z edice Nejkrásnější místa světa.

Abyste mohli vyplnit soutěžní otázky je nutné mít účet na serveru Bedekr.cz (práce na 1 minutu, stačí zadat jen váš e-mail, registrace zde) a být přihlášen. Kromě možnosti zúčastnit se soutěží máte možnost se aktivně podílet na obsahu našeho serveru a za získané body dostat zajímavé odměny.

Druhé kolo naší dubnové soutěže na vás čeká ZDE.
Hodně štěstí!

 
Zařazeno v sekci:
 

 
 
 
 Naše tipy 
 
reklama

reklama

 
TOPlist
NAVRCHOLU.cz